22-23 maja 2019 - Kraków, Qubus Hotel
IX Szkolenie Real Estate Management 2019 r.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi - wyzwania jutra i dziś

Dwie, w pełni sprofilowane ścieżki tematyczne: Centra Handlowe/Biurowce

Dlaczego powinieneś przyjechać na szkolenie Real Estate Management?

Agenda Szkolenia REM

I dzień – 22.05
Część wspólna
9.15-10.00
Rejestracja
10.00-10.05
Powitanie
10.05-11.05
Ekologia w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi - dr arch. Tomasz Jeleński, PLGBC
11.05-11.35
Walka o energię - Piotr Krysik, KAPE
11.35-11.45
Przerwa kawowa
11.45-12.30
Usługi czystości i ochrony w kontekście opłat service charge - Piotr Słomka, Cleaneria
12.30-12.55
Wzmocnij swoją rolę w organizacji jako Facility Coordinator Manager - Krzysztof Kogut, Polska Rada Facility Management, magazyn Real Estate Manager
12.55 -13.40
LUNCH – podział sal
Sala Biurowce (Sala B)
13.40-14.20
Biophilic Design - Kinga Dzwonnik, Kwiaty dla biur
14.20-15.00
Wpływ akustyki na komfort i motywację pracowników - Marcin Rosak, Nyquista
14.50-15.45
Idealne biuro w zasięgu ręki - Karina Kreja, Kinnarps
15.45-16.00
Przerwa kawowa
16.00-17.00
Największe mity w aranżacji przestrzeni biurowej - Zbigniew Kostrzewa, InDesign
Sala Centra Handlowe (Sala C)
13.40-14.30
Metody pomiaru efektywności działań marketingowych w centrach handlowych - Wincenty Zawadzki, NEINVER
14.30-14.40
Przerwa kawowa
14.40-16.40
Bezpieczeństwo w centrach handlowych - Grzegorz Cieślak, Collegium Civitas
Część wspólna
16:40/17:10
Zakończenie części oficjalnej pierwszego dnia
20.00-24.00
Wieczór integracyjny w Restauracji Plac Nowy 1
II dzień – 23.05
Biurowce (Sala B)
10.00-10.05
Powitanie
10.05-10.50
Pokolenie Z jako nowi użytkownicy budynków biurowych – Anna Muszyńska-Gniado, Kinga Antosik, BNP Paribas Real Estate Poland
10.50-11.35
Change management krok po kroku - Aleksandra Radomska, Allegro.pl
11.35-11.50
Przerwa kawowa
11.50-12.35
Biura oraz coworkingi dostępne dla wszystkich i w zgodzie z globalnymi trendami, czyli jakie i dla kogo? - Dominika Zielińska, Workplace Solutions
12:35-13:35
Zmiana biura w praktyce - co zrobić, żeby przeprowadzka nie była taka straszna? - Nina Jasiewicz, MSD Polska
13.35-14.25
LUNCH
Centra Handlowe (Sala C)
10.00-10.05
Powitanie
10.05-10.55
Poznaj nowe technologie, które wspierają sprzedaż w obiektach handlowych - Marta Guzek, Google Polska
10.55-11.55
Jak monitorować kalendarz gwarancji i jak należy rozliczać dostawców usług? - Paweł Jochemski, Karuzela Holding
11.55-12.10
Przerwa kawowa
12.10-13.25
Perfekcyjny budżet krok po kroku - Paweł Jochemski, Karuzela Holding
13.35-14.25
LUNCH

Pogram szkolenia Real Estate Management

Rozpoczęcie szkolenia, część wspólna dla wszystkich uczestników:
Po części wspólnej wybierz dla siebie ścieżkę tematyczną:

Ścieżka I
Biurowce i powierzchnie biurowe

 • Dynamiczne starzenie się biur - kiedy czas zmienić strategię i jak to zrobić?
  Jesteś przedstawicielem właściciela biurowca? Kiedy najemcom wygasa umowa najmu, zazwyczaj decydują się na przeprowadzkę i najnowocześniejsze powierzchnie biurowe. Dowiedz się, czy i jak możesz ich zatrzymać, a tym samym sprawić, by Twój budynek był wciąż dla nich atrakcyjny?
 • Biurowiec pomaga biurom, czyli nowoczesne rozwiązania dla najemców w budynku
  Jak właściciel i zarządca budynku może wspierać najemcę w dbaniu o pracowników? Kim jest Community office manager i jaka jego rola? Czy jest konkurencją dla property managera? Jak zarządca może pomóc najemcy w działaniach PR i empolyer brandingowych?
 • Change management krok po kroku
  Każda osoba odpowiedzialna za proces zmiany dotychczasowego biura wie, że jednym z największych zawodowych wyzwań, jaka przed nią stoi jest zarządzanie zmianą. Dowiedz się, jak zachęcać pracowników do współpracy? Jak stworzyć idealną grupę workplacową wśród Twoich pracowników? Gdzie powinno kończyć się, a gdzie zaczynać ich zaangażowanie? Jak innowacyjnie myśleć o swoim nowym biurze i znaleźć rozwiązania idealne dla naszej organizacji? Po tym bloku tematycznym wzbudzenie entuzjazmu w pracownikach będzie dla Ciebie wiele łatwiejsze.
 • Komfort i motywacja pracowników a specyfika środowiska pracy
 • Biophilic design - kolejne szumne hasło czy rewolucja w myśleniu o środowisku pracy?Co składa się na dobre samopoczucie pracowników? Czy biophilic design to tylko roślinność? I jaka jest tak jej naprawdę jej rola?
 • Kwestie techniczne i psychologiczne, czyli dowiedz się, jak takie czynniki jak: oświetlenie, ergonomia, klimatyzacja czy akustyka wpływają na motywację pracownika i na jego zdrowie. Dowiedz się, jak pomóc swojej organizacji osiągać maksymalne korzyści dzięki dobrze przemyślanej i zaaranżowanej przestrzeni biurowej.
 • O czym należy pamiętać, planując aranżację? Zaliczyłeś aranżacyjną wpadkę? Po naszym szkoleniu możliwość, że zdarzy Ci się to po raz kolejny zminimalizuje się do 90%! Nasi eksperci na konkretnych przykładach omówią najczęściej popełniane błędy w aranżacji biurowej. Dowiedz się, jak mądrze wydawać pieniądze podczas aranżacji biura, w co warto zainwestować, a na czym możesz zaoszczędzić?
 • Idealne biuro w zasięgu ręki
  Dowiedz się, na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego biura dla swojej organizacji? Jak wybrać odpowiedni budynek i przestrzeń biurową dla swojej działalności? Dowiedz się, jak skutecznie porównywać ze sobą oferty poszczególnych przestrzeni biurowych? Kiedy warto zdecydować się na biuro w rewitalizowanych przestrzeniach pofabrycznych, kiedy w grę wchodzi tylko biurowiec w centrum miasta, a kiedy to odpada? Jak skutecznie zbadać aktywności i potrzeby pracowników?
 • Zmiana biura w praktyce - co zrobić, żeby przeprowadzka nie była taka straszna?
  Po naszym szkoleniu nie będziesz musiał się już stresować przeprowadzką biura. Podpowiemy Ci, jak zaplanować cały proces, by przebiegł płynnie, szybko i skutecznie. Kto powinien być za nią odpowiedzialny i kiedy powinna się odbyć? Omówimy też wszelkie czynniki techniczne, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę w tym zakresie. Poza tym przedstawimy wszystkie najczęściej zdarzające się wpadki w takich sytuacjach.
 • Zmiany aranżacyjne w biurze
  Jak skutecznie je przeprowadzić, nie przeszkadzając przy tym innym najemcom? Jak zrobić to w zgodzie z przepisami przeciwpożarowymi w budynku?

Ścieżka II
Centra Handlowe

 • Perfekcyjny budżet krok po kroku
  Zdradzimy Ci tajniki idealnie zaplanowanego roku budżetowego. Wytłumaczymy, jak przewidzieć prognozę przychodów z wynajmu i podpowiemy, jak oszacować opłaty dodatkowe i koszty bieżącego utrzymania centrum handlowego. Na czym warto oszczędzać, a na czym nie? Jak osiągać zamierzoną rentowność przy jednoczesnym zadowoleniu najemców?
 • Dowiedz się, jak monitorować kalendarz gwarancji i jak należy rozliczać dostawców usług?
 • Rekomercjalizacja centrów handlowych
  Podążasz za konkurencją? Naucz się ją wyprzedzać. Dowiedz się, jak przyciągnąć atrakcyjnych najemców do swojego obiektu i zostać liderem na swoim rynku lokalnym. Już nim jesteś? Podpowiemy Ci, co zrobić by wciąż utrzymywać na nim wiodącą pozycję i skutecznie analizować potrzeby lokalnej społeczności. Jak określić optymalne zagospodarowanie nieruchomości? Jak skutecznie współpracować z przedstawicielami firmy odpowiedzialnej za rekomercjalizację? Jak rozpocząć relację z nowymi najemcami?
 • Wycena nieruchomości w aspekcie operacyjnego zarządzania
  Zapanuj nad dokumentacją swojego obiektu tak, by nie dać się zaskoczyć podczas sprzedaży nieruchomości, którą zarządzasz. Podpowiemy Ci, jak tego zrobić. Dowiesz się, jakie czynniki są szczególnie brane pod uwagę podczas procesu due dillgence, co pomoże Ci zarządzać obiektem tak, by nie tracił na swojej wartości. Nauczysz się reagować na sytuacje kryzysowe w relacjach biznesowych z najemcami. Podzielimy się z Tobą gotowymi rozwiązaniami, które pomogą Ci sobie z nimi poradzić i przekuć je swój sukces poprzez zbudowanie długotrwałej, pozytywnej relacji z klientami.
 • Bezpieczne centrum handlowe
  Sprawdź, jak skutecznie przygotować się prawnie i operacyjnie na możliwość ataków terrorystycznych. Jak przeciwdziałać zagrożeniom? Jak przeprowadzić prawidłową ewakuację? Podpowiemy Ci, jak zadbać o bezpieczeństwo podczas eventów organizowanych w obiektach handlowych. Poruszymy też kwestie reakcji na sytuacje kryzysowe w mediach i omówimy wzorcowe praktyki zachowań. W tym bloku tematycznym omówimy także tak ważny aspekt jak:
 • wypadki na terenie centrów handlowych - kto ponosi za nie odpowiedzialność i zapłaci za powstałe szkody?
 • Poznaj nowe technologie, które wspierają sprzedaż w obiektach handlowych
  Czy znasz współczesne oczekiwania najemców w stosunku do powierzchni handlowej? Czy wiesz, jak możesz wspomóc ich w przyciąganiu potencjalnych konsumentów? Jaka będzie rola centrum handlowego i powierzchni najemcy w przyszłości? Czy sklepy przekształcą się w showroomy - jakie stoją przed nimi wyzwania związane z dynamicznie rozwijającym się rynkiem e-commerce? Kim jest współczesny klient sieci handlowej? Co o nim wiemy i jak do niego dotrzeć?

Przyjedź koniecznie na nasze szkolenie, jeśli pracujesz jako:

Podczas Szkolenia wystąpią prelegenci:

Karina
Kreja
International Concept Manager Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Karina Kreja jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem z zakresu Strategii Środowiska Pracy, zdobytym w wiodących agencjach nieruchomości, dyplomowanym architektem i licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym (nr licencji 5543).

Marta
Guzek
Finance & Retail Industry Head Google Polska

Marta Guzek w Google Polska wspiera partnerów biznesowych w rozwijaniu obecności w świecie cyfrowym oraz w zmianach w kulturze korporacyjnej. Wcześniej zajmowała się wdrażaniem innowacji technologicznych i nowych koncepcji biznesowych w bankach, firmach ubezpieczeniowych i technologicznych, pracując m. in. dla Orange i Mastercard. Absolwentka UW, a także Executive MBA SGH i University of Minnesota.

Aleksandra
Radomska
Administration Manager, Allegro.pl
 

Od ponad pięciu lat związana z Allegro.pl. Przy wsparciu dwunastoosobowego zespołu - pośród wielu innych obowiązków - zapewnia pracownikom Allegro przestrzeń do pracy, kawę i owoce, zarządza obiegiem korespondencji, organizuje podróże służbowe i eventy. Na co dzień zarządza czterema biurami o łącznej powierzchni ponad 20 000 m kw. Ma na koncie małe i większe projekty związane z relokacją lub ekspansją biura - w tym przeprowadzkę 80 osobowego biura w Toruniu oraz 300 osobowego biura w Warszawie. Powstałe pod jej nadzorem biuro Allegro w Q22 w 2017 roku zdobyło nagrodę Prime Property Prize w kategorii "Najlepsza przestrzeń komercyjna roku".

Zbigniew
Kostrzewa
architekt, założyciel pracowni InDesign
 

Zbigniew Kostrzewa ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.

Założył pracownię architektoniczną InDesign, która specjalizuje się w projektach korporacyjnych. W swoim portfolio może poszczycić się wieloma przestrzeniami biurowymi stworzonymi dla znaczących klientów z różnorodnych branż.

Projektując wprowadza nowe formy, przełamuje standardy i kreuje trendy wielokrotnie doceniane przez specjalistów z dziedziny architektury. Tworzy przestrzenne otoczenia, które idealnie oddają specyfikę i potrzeby danego odbiorcy. Każdy jego projekt jest odzwierciedleniem indywidualnego spojrzenia na potrzeby konkretnego klienta.

Tworzył projekty dla takich firm jak m.in: MBANK, Abbot, Mc Kinsey, Diageo, Accenture, Deloitte , Skanska, Roche, Colliers, HBRavis, Aviva . W 2012 roku otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award.

Firma InDesign, którą kieruje jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Między innymi :
 • Best Architect Company CIJ Awards 2018 roku.
 • Najlepsze Biuro Coworkingowe 2018 – HUBHUB - OFFICE SUPERSTAR
 • Najlepsze Biuro Wellness 2017 – AVIVA - OFFICE SUPERSTAR
 • Najlepsze Biuro w Branży Finansowej 2017 – AVIVA - OFFICE SUPERSTAR
 • Najlepsze Zrównoważone Wnętrze 2018 – Biuro Grupy SKANSKA - Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego
 • Najlepsze Zrównoważone Wnętrze 2017 – Biuro HB RAVIS - Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego
Anna
Muszyńska-Gniado
dyrektor marketingu w dziale Property Management BNP Paribas Real Estate Poland

Członek grupy marketingowej Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych ICSC.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS, psycholog i marketingowiec, doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach reklamowych.

Zarządza wizerunkiem oraz działaniami marketingowymi nieruchomości komercyjnych w portfolio BNP Paribas Real Estate Poland. Przez ponad 10 lat związana z Domem Mody Klif w Warszawie oraz Galerią Klif w Gdyni, dla których zdobyła wiele prestiżowych marketingowych nagród i wyróżnień.

W swojej dotychczasowej 14-letniej karierze w sektorze nieruchomości współpracowała m.in. przy projektach strategicznych dla łódzkiej Manufaktury, stołecznego Wola Parku, Domoteki, projektach marketingowych dla parków handlowych Homepark, Turawa Park oraz przy projektach dla nieruchomości biurowych GLL Real Estate Partners oraz NIAM.

Kinga
Antosik
Senior Property Manager,
BNP Paribas Real Estate Poland
 

Licencjonowany zarządca nieruchomości. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, mgr inż. budownictwa lądowego specjalizacji: konstrukcje budowlane oraz budowlano-menedżerskiej. Ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami. Z powodzeniem pracuje dla wiodących deweloperów i inwestorów, w tym między innymi: GLL Real Estate Partners, Skanska, Valad Europe, Niam. Dostarcza usługi zarzadzania nieruchomościami dla najnowocześniejszych budynków biurowych we Wrocławiu (Green2Day, wcześniej GreenDay) oraz nowoczesnych centrów logistycznych (Amazon WRO1 i Amazon POZ1). Tak prestiżowe projekty pozwalają świadczyć usługi najwyższej jakości i skupiać się na tworzeniu wartości dodanej dla projektów nieruchomościowych. Styl pracy, wielokrotnie doceniany przez właścicieli budynków, charakteryzujący się innowacyjnym, nowoczesnym podejściem i nastawieniem na jak najbardziej efektywne zarządzanie nieruchomościami. Od 2015 roku 3-krotnie nominowana do tytułu “Property Manager of the Year” w prestiżowym konkursie Europa Property CEE Investment and Green Building Awards.

Paweł
Jochemski
dyrektor operacyjny, Karuzela Holding

Paweł Jochemski ma 11-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Obecnie pełni funkcję dyrektora operacyjnego, działając w ramach Karuzela Holding, odpowiada za zarządzanie obiektami „Karuzela” – Września, Wodzisław Śląski, Turek i Lubliniec. Wcześniej pracował m.in. dla takich firm, jak Cushman & Wakefield, DTZ czy Apsys. Ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzanie nieruchomościami.

Jako dyrektor techniczny był odpowiedzialny za przygotowanie do otwarcia i pierwszy okres działalności nowych centrów handlowych: „Galeria Leszno” w Lesznie, „Galeria Solna” w Inowrocławiu, „Galeria Karuzela” we Wrześni. W ramach struktur organizacyjnych firmy współpracował z „Galerią Tęcza” w Kaliszu, Parkiem Handlowym „Rąbiń” w Inowrocławiu, Centrum Handlowym „City” we Włocławku i „Galerią Gniezno” w Gnieźnie.

Grzegorz
Cieślak
Ekspert profilaktyki i prewencji antyterrorystycznej

Ekspert profilaktyki i prewencji antyterrorystycznej w Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas. Wcześniej członek rady programowej Centrum Badań nad Terroryzmem oraz Instytutu Analiz Informacji tej samej uczelni. Specjalista problematyki bliskowschodniej i Afryki Północnej. Doradca ds. bezpieczeństwa w strategicznych obiektach infrastruktury transportowej, kultury i dziedzictwa narodowego oraz samorządu. Ekspert profilaktyki antyterrorystycznej, uprawniony instruktor minerstwa – pirotechniki oraz Ekspert Ochrony Obiektów Dyplomatycznych. Autor projektów „(Nie)bezpieczna przesyłka” [1], „Strategia zabezpieczenia wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych”, „Tarcza” [2], „B.O.S.S.” [3], „BEHAV” [4], „Placówki edukacyjne w dobie zagrożeń terrorystycznych”, współautor metody szkoleń w zakresie prewencji antyterrorystycznej „LIDER” [5] oraz „A.L.E.R.T. [6]”. Autor metody szacowania ryzyka i oceny podatności dla obiektów administracji publicznej.

Dr arch. Tomasz
Jeleński
Nauczyciel akademicki, architekt, urbanista

Nauczyciel akademicki, architekt, urbanista, absolwent wydziału Architektury Wnętrz ASP w Krakowie (1997); w 2005 r. uzyskał doktorat z Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Absolwent Europejskiej Szkoły Architektury Klasycznej (ESSCA, 2016). Absolwent (2005), wieloletni wykładowca i trener letniej akademii Challenges of Sustainable Development in Poland. W latach 2004–05 visiting tutor w pracowni Projektowania Urbanistycznego na Cardiff University. Stypendysta Ministra Kultury (2003) i Ministerstwa Nauki (2004).

Od 2007 r. dyrektor Międzynarodowego Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej; twórca i kierownik Studiów Podyplomowych „Zarządzanie Zrównoważonym Rozwojem Miast” na PK (od 2016); visiting professor w: Georg-Simon-Ohm Hochschule Nurnberg, University of Prishtina i Vienna University of Technology (2013–14). Ekspert Fundacji Sendzimira, Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych (MiLA) i Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przestrzennego, planowania i partycypacji. Od 2012 r. przewodniczący INTBAU Poland, od 2017 sekretarz INTBAU College of Chapters.

Autor kilkudziesięciu publikacji, głównie z dziedziny zrównoważonej urbanistyki. W badaniach naukowych specjalizuje się w problematyce przestrzeni publicznej i partycypacji społecznej; zarządzania, trwałości i prężności miast oraz zastosowań metod warsztatowych w praktyce planistycznej i projektowej. Tłumacz, m.in. Obrazu miasta K. Lyncha, autor polskiej wersji podręcznika PPS Jak przetworzyć miejsce.

Piotr
Słomka
Cleaneria
 
 

Ekspert rynku usług czystości. Od 2018 r. związany z Polską Radą Facility Management. Były redaktor czasopisma „Firma Sprzątająca”. Organizator dziesiątek szkoleń i konferencji z zakresu usług czystości. Właściciel marki Cleaneria, specjalizującej się w doradztwie oraz consultingu dla branży czystości. Ekspert merytoryczny w projektach pilotowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Departament Rynku Pracy „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji” w ramach opisu zawodów „Sprzątaczka biurowa”, „Kierownik firmy sprzątającej”.

Piotr
Krysik
Specjalista w zespole ds. budownictwa Krajowej Agencji Poszanowania Energii

Absolwent Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, doktorant na Wydziale Zarządzania PW. Autor artykułów naukowych z zakresu budownictwa energooszczędnego i efektywności energetycznej. Posiada doświadczenie w zakresie sporządzania audytów energetycznych, projektowania instalacji budynkowych oraz optymalizacji zużycia energii w budownictwie kubaturowym.

Marcin
Rosak
Specjalista w dziedzinie pomiarów akustycznych, projektowania izolacji i adaptacji akustycznej, Nyquista

Akustyk i multiinstrumentalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista w dziedzinie pomiarów akustycznych, projektowania izolacji i adaptacji akustycznej. Miłośnik i propagator dobrego brzmienia oraz sprzętu hi-fi. Od lat związany z firmą Nyquista. Jako akustyk brał udział w wielu projektach m.in. dla Ikea, Airbus, EC1 Łódź, Euronet, Zdrofit, Calypso, Keller oraz wielu innych.

Nina
Jasiewicz
Associate Director, Facilities CEE, Global Workplace & Enterprise Services at MSD

Prawniczka od ponad 10 lat związana z Corporate Real Estate i Facility Management. Obecnie w koncernie farmaceutycznym MSD (oddział amerykańskiego Merck&Co) odpowiada za realizację globalnych strategii w zakresie najmu, optymalizacji i projektowania powierzchni biurowych w podległych jej krajach Europy Środkowej. Doświadczenie w zakresie zarządzania szerokim portfolio nieruchomości zdobyła, pracując dla koncernu Unilever, gdzie była odpowiedzialna za strategię dotyczącą nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i nordyckich. Wiedzę na temat „kuchni” facility management zdobyła, pracując dla firmy ISS, gdzie zajmowała się wprowadzaniem usług zintegrowanych dla firm z sektora IT, Automotive i Insurance.

Szczególnie bliskie są jej tematy dotyczące zarządzania przestrzeniami biurowymi z uwzględnieniem zmieniających się potrzeb pracowników i lokalnych uwarunkowań kulturowych.

Wincenty
Zawadzki
brand manager
NEINVER
 

Od 2017 roku zajmuje się marketingiem i PR-em marek Factory, Futura Park i Galerii Malta oraz komunikacją korporacyjną Neinver Polska.

Wcześniej, przez ponad 10 lat związany był z firmą METRO Properties, gdzie pełnił m.in. funkcję Dyrektora Marketingu i PR oraz Rzecznika Prasowego firmy.

Przygodę z marketingiem rozpoczął w 1997 roku pracą w agencjach modowych, eventowych, PR-owych, a następnie w dziale komunikacji korporacyjnej Polskiej Telefonii Cyfrowej oraz dziale marketingu Ernst&Young.

Biegle mówi w językach: angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i SWPS. Z wykształcenia psycholog, kulturoznawca i... doradca żywieniowy. Głęboko uzależniony od książek, Internetu i aktywnego wypoczynku.

Dominika
Zielińska
partner zarządzający,
Workplace Solutions
 

Architekt z wykształceniem psychologiczno-biznesowym, której celem od zawsze było patrzeć szerzej i sięgać dalej, poza ramy projektowania architektury. Absolwentka WAPK, Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego i Managementu w ICAN. Razem z Boguszem Parzyszkiem tworzy workplace, gdzie od ponad 5 lat odpowiada za zarządzanie i rozwój zespołu architektów oraz kreowanie i nadzorowanie realizacji projektów wnętrz biurowych. Stawia na holistyczne podejście do projektowania. Wierna idei human-centered design, zarówno w projektach, jak i w zarządzaniu. Środowiska pracy, które współtworzy, mają wspierać budowanie relacji międzyludzkich, sprzyjać kreatywności i wymianie wiedzy w organizacjach.

Nagradzane projekty, które współtworzyła to MediaCom, Allegro i Nordea (w tym najbardziej zielone biuro). Propagatorka postawy less waste. Podnosi świadomość klientów, promuje przyjazne naturze rozwiązania. Zaangażowana w projekty pro-bono (Fundacja Integracja, Fundacja Pokolenia-Pokoleniom).

Kinga
Dzwonnik
właścicielka firmy Kwiaty dla Biura.
 
 

Pasjonatka żywych kwiatów. Dekoruje najważniejsze wydarzenia w Polsce nadając im luksusu, ciepła i koloru. Jej zieleń można spotkać w biurach w największych miastach w Polsce. Zadba i przywróci do życia każdą zieleń.

Stworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzach oraz doradzi, który kwiat powinien znajdować się w Twoim otoczeniu. Jej firma dostarczy świeże kompozycje kwiatowe do Twojej firmy. Jak mówi - Nasze kwiaty - cięte i doniczkowe – są zawsze świeże i najwyższej jakości a donice dopasowane do wystroju wnętrza.

Kwiaty dla Biura oferują indywidualną konsultację: dobór kwiatów do pomieszczenia oraz sporządzenie kosztorysu. Ubiorą w kwiaty eventy i konferencje. Jako pierwsi w Polsce oferują wynajem roślin doniczkowych. Zapewniają profesjonalną pielęgnację kwiatów – serwis kwiatowy cykliczny i doradztwo.

Krzysztof
Kogut
prezes Polskiej Rady Facility Management, redaktor naczelny magazynu „Real Estate Manager”

Dziennikarz biznesowy o branżowym profilu w nieruchomościach komercyjnych i outsourcingu. Współtwórca Polskiej Rady Facility Management. Integrator branży poszukujący wiedzy na temat relacji biznesowych. Orędownik profesjonalizacji i stosowania dojrzałego podejścia do zarządzania obszarem wsparcia w organizacjach. Niezależny komentator i neutralny obserwator branżowy.

Kolejnego prelegenta
ujawnimy wkrótce!

Lokalizacja wydarzenia

W tym roku zapraszamy Państwa do hotelu położonego w centrum Krakowa, Qubus Hotel.

Dla uczestników szkolenia, którzy nocują w hotelu Qubus Hotel, dostępne są następujące atrakcje:

 1. Możliwość skorzystania z oferty Centrum Relaksu, które czynne jest od 7:00 do 22:00 i obejmuje:
  • basen zlokalizowany na ostatnim piętrze budynku, gdzie z okien rozciąga się piękny widok na Wawel,
  • saunę parową i suchą,
  • jacuzzi czyli wodny masaż,
  • dobrze wyposażoną siłownię.
 2. Dodatkowo bezpłatnie dla każdego gościa jest oferowany rejs łódką po Wiśle: codziennie o pełnej godzinie, między 10.00 a 17.00, czas ok. 25 min.

Sprawdź, co otrzymasz w cenie szkolenia, poza biletem wstępu:

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej, który potwierdzi wiedzę nabytą podczas szkolenia.
DOSTĘP DO PREZENTACJI naszych ekspertów - w każdej chwili będziesz mógł powtórzyć nabytą już wiedzę i jeszcze raz na spokojnie ją przeanalizować.
LUNCH I PRZERWY KAWOWE podczas dwóch dni szkolenia
WSTĘP WOLNY
na wieczorną imprezę integracyjną. Odpocznij po całym dniu szkolenia i wymień się doświadczeniami zawodowymi z kolegami po fachu.
Organizatorzy:
Partner merytoryczny:
Partnerzy:
Wystawcy:
Partnerzy medialni:

Kontakt
Reklama:

Sebastian Pierzgalski
tel. kom. 601 325 345
adres mail

Reklama:

Bartłomiej Jęchorek
tel. kom. 605 450 049
adres mail

Uczestnicy:

Paweł Brzózka
tel. kom. 536 812 216
adres mail

Merytoryka i patronaty:

Angelika Majkut
603 155 393
adres mail